Anasayfa / Teog Özel / Deneme Sınavları

Deneme Sınavları

İngilizce Teog Provası Deneme Sınavı 2

Elt Hoca İngilizce Teog Provası Deneme Sınavı 2 elthoca

İngilizce Teog Provası Deneme Sınavı 2 isimli çalışmamızı Elt Hoca ekibi olarak beğeninize sunuyoruz. Bu çalışmamız TEOG öncesindeki son çalışmamızdır. 8. Sınıf İngilizce ders kitabı Upturn in English ile tamamen uyumludur. Ekli dosyadan Teog Provası 2 isimli deneme sınavımızı indirebilirsiniz. NOT: Dosyayı indirdikten sonra WINRAR programı ile açmanız gerekmektedir. Cevap anahtarı bu …

Detaylı İncele »

İngilizce Teog Provası Deneme Sınavı 1

Elt Hoca İngilizce Teog Provası Deneme Sınavı 1 elthoca

İngilizce Teog Provası Deneme Sınavı 1 isimli çalışmamızı Elt Hoca ekibi olarak beğeninize sunuyoruz. 8. Sınıf İngilizce ders kitabı Upturn in English ile tamamen uyumludur. Ekli dosyadan Teog Provası 1 isimli deneme sınavımızı indirebilirsiniz. NOT: Dosyayı indirdikten sonra WINRAR programı ile açmanız gerekmektedir. Cevap anahtarı bu gece Facebook grubumuzdan verilecektir.

Detaylı İncele »

İngilizce Teog Genel Tekrar Deneme Sınavı MEB Derlemesi-2

Elt Hoca İngilizce Teog MEB Kazanım Testi Genel Tekrar Deneme Sınavı 2

İngilizce Teog Genel Tekrar Deneme Sınavı MEB Derlemesi-2 İngilizce Teog Genel Tekrar Deneme Sınavı MEB Derlemesi-2 Elt Hoca ekibi tarafından hazırlanarak sitemize yüklenmiştir. Ekli dosyadan indirebilirsiniz. 1-7 arasındaki üniteleri kapsamaktadır. MEB’in sunmuş olduğu kazanım testlerinden oluşturulmuştur. NOT: Dosyayı indirdikten sonra WINRAR programı ile açmanız gerekmektedir.

Detaylı İncele »

İngilizce Teog Genel Tekrar Deneme Sınavı MEB Derlemesi-1

Elt Hoca İngilizce Teog Kazanım Testi Genel Tekrar Revision elthoca

İngilizce Teog Genel Tekrar Deneme Sınavı MEB Derlemesi-1 İngilizce Teog Genel Tekrar Deneme Sınavı MEB Derlemesi-1 Elt Hoca ekibi tarafından hazırlanarak sitemize yüklenmiştir. Ekli dosyadan indirebilirsiniz. 1-7 arasındaki üniteleri kapsamaktadır. MEB’in sunmuş olduğu kazanım testlerinden oluşturulmuştur. NOT: Dosyayı indirdikten sonra WINRAR programı ile açmanız gerekmektedir.

Detaylı İncele »

İngilizce Teog Deneme Sınavı-2 Ünite 1-7 Arası 2016-2017

ingilizce-teog-deneme-sinavi-2-unite-1-7-arasi-elthoca

İngilizce Teog Deneme Sınavı-2 Ünite 1-7 Arası İngilizce Teog Deneme Sınavı-2 Ünite 1-7 Arası 2016-2017 Elt Hoca ekibi tarafından hazırlanarak sitemize yüklenmiştir. Ekli dosyadan indirebilirsiniz. NOT: Dosyayı indirdikten sonra WINRAR programı ile açmanız gerekmektedir. Cevap anahtarı yarın aşağıda linki olan grubumuzda paylaşılacaktır. Öğrencilerin cevap anahtarına ulaşmaması için böyle bir tedbir alınmıştır.

Detaylı İncele »

İngilizce Teog Deneme Sınavı-1 Ünite 1-6 Arası 2016-2017

ingilizce-teog-deneme-sinavi-1-unite-1-6-arasi-elthoca

İngilizce Teog Deneme Sınavı-1 Ünite 1-6 Arası Elt Hoca farkıyla hazırlanmış ve elthoca.com sitemize eklenerek beğeninize sunulmuştur.. Ekli dosyadan indirebilirsiniz. NOT: Dosyayı indirdikten sonra WINRAR programı ile açmanız gerekmektedir. Cevap anahtarı yarın aşağıda linki olan grubumuzda paylaşılacaktır. Öğrencilerin cevap anahtarına ulaşmaması için böyle bir tedbir alınmıştır.

Detaylı İncele »