Anasayfa / Hakkımızda
Satın almak için tıklayınız.

Hakkımızda

Öncelikle elthoca.com‘a hoş geldiniz. Sizi internet sitemizde görmekten çok mutluyuz 🙂

Biz Kimiz?

Biz elthoca.com sitesini temsil eden, materyal tasarlama konusunda kendini sürekli geliştiren İngilizce öğretmenlerinden oluşan bir ekibiz. Genç, dinamik, yeni şeyler denemeyi seven, daima en iyiyi hedefleyen, çalışmaktan ve üretmekten keyif alan bir ekibiz.

Nasıl Başladık?

İncelediğimiz çeşitli materyallerde istediğimiz kaliteyi bulamadık. Belirli bir kalitedeki materyallerin ise MEB’in öğretim programlarına uygun olmadığını tespit ettik. Yani hem kaliteyi hem de ders kitaplarına uyumu aynı anda bulmak neredeyse imkansızdı. MEB tarafından her kademede okutulan İngilizce dersi için materyallerin yer aldığı kapsamlı bir çalışma ihtiyacı doğmuştu. Bu yüzden elthoca.com sitemizi kurmaya karar verdik. Bütün kademelerde görev yapan İngilizce öğretmenlerinin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek kadar kapsamlı bir internet sitesi projesini hayata geçirmek kolay olmadı. Yoğun bir planlama sürecinden geçerek var olan ekibimizi daha da güçlendirdik. Herkesin içine sinerek, rahat bir şekilde kullanabileceği materyaller hazırlamak amacıyla bu yola çıktık. Artık çalışmalarımızı sevgili meslektaşlarımızın beğenisine sunmaya başlıyoruz.

Ne Yapıyoruz?

elthoca.com ekibi olarak İngilizce dersine yönelik her kademeye hitap eden çeşitli materyaller tasarlıyoruz. Temel amacımız öğretmenlerimizin derse hazırlık sürecine katkı sağlamaktır. Ciddi bir zaman alan materyal hazırlama zamanını azaltma konusunda öğretmenlerimize yardımcı oluyoruz. Öğrencilerin ilgisini çekebilecek, severek kullanacakları ve öğrenmekten keyif alacakları materyaller hazırlıyoruz. Öğrencilerinizin seviyesine uygun olarak seçtiğiniz materyallerimizi sınıflarınızda rahatça kullanabilirsiniz. Yoğun çalışmalar sonucunda hazırladığımız materyallerimizi internet sitemiz üzerinden sizinle zamanla paylaşacağız.

Neden Biz?

  • MEB’in öğretim programlarına ve ders kitaplarına uyumlu materyaller üretiyoruz.
  • Sınıf ortamında kullanabileceğiniz güvenilir materyaller tasarlıyoruz
  • Öğrencilerinizin ilgisini çekebilecek ve öğrenmeyi kolaylaştıracak zengin bir materyal desteği veriyoruz
  • Derse hazırlık sürecinin yoğunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı oluyoruz
  • Sosyal medya araçlarımızla ihtiyaçlarınızı takip ediyoruz
  • Size ve öğrencilerinize değer veriyoruz
  • Hep en iyi materyallere ulaşmanızı sağlamak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.