Anasayfa / Dosyalar / Dyned / Dyned Kurulum Videoları

Dyned Kurulum Videoları

Dyned Eğitim Videoları 5. Bölüm

Dyned Öğrenci E-Posta Şifre Video 5. Bölüm elthoca

MEB tarafından sunulan Dyned İngilizce Dil Eğitim sistemine yardımcı olacak Dyned Eğitim Videoları 5. Bölüm Elt Hoca farkıyla sizlerle. 5. Bölüm Dyned Sisteminden Öğrencilere E-Posta ve Şifre Listesi Çıkarma Youtube üzerinden Dyned Eğitim Videoları 1. Bölüm: Dyned Programının İndirilmesi, Kurulması ve Güncellenmesini izlemek için buraya tıklayınız.

Detaylı İncele »

Dyned Eğitim Videoları 4. Bölüm

Dyned Placement Test Öğrenci Girişi Video 4. Bölüm elthoca

MEB tarafından sunulan Dyned İngilizce Dil Eğitim sistemine yardımcı olacak Dyned Eğitim Videoları 4. Bölüm Elt Hoca farkıyla sizlerle. 4. Bölüm Placement Test Açma ve Öğrencinin İlk Defa Sisteme Giriş Yapması Youtube üzerinden Dyned Eğitim Videoları 4. Bölüm: Placement Test Açma ve Öğrencinin İlk Defa Sisteme Giriş Yapmasını izlemek için …

Detaylı İncele »

Dyned Eğitim Videoları 3. Bölüm

Dyned Sınıf Kayıt Video 3. Bölüm elthoca

MEB tarafından sunulan Dyned İngilizce Dil Eğitim sistemine yardımcı olacak Dyned Eğitim Videoları 3. Bölüm Elt Hoca farkıyla sizlerle. 3. Bölüm Sınıf Oluşturma ve Excel’den Öğrenci Yükleme Youtube üzerinden Dyned Eğitim Videoları 3. Bölüm Sınıf Oluşturma ve Excel’den Öğrenci Yüklemeyi izlemek için buraya tıklayınız.

Detaylı İncele »

Dyned Eğitim Videoları 2. Bölüm

Dyned Sınıf Listesi oluşturma Video 2. Bölüm elthoca

MEB tarafından sunulan Dyned İngilizce Dil Eğitim sistemine yardımcı olacak Dyned Eğitim Videoları 2. Bölüm Elt Hoca farkıyla sizlerle. 2. Bölüm Excel’de Sınıf, E-Posta, Kullanıcı İsmi ve Şifre Listesi Oluşturma Youtube üzerinden Dyned Eğitim Videoları: 2. Bölüm Excel’de Sınıf, E-Posta, Kullanıcı İsmi ve Şifre Listesi Oluşturmayı izlemek için buraya tıklayınız.

Detaylı İncele »

Dyned Eğitim Videoları 1. Bölüm

Dyned Kurulum Video 1. Bölüm elthoca

MEB tarafından sunulan Dyned İngilizce Dil Eğitim sistemine yardımcı olacak Dyned Eğitim Videoları 1. Bölüm Elt Hoca farkıyla sizlerle. 1. Bölüm Dyned Programının İndirilmesi, Kurulması ve Güncellenmesi Youtube üzerinden Dyned Eğitim Videoları 1. Bölüm: Dyned Programının İndirilmesi, Kurulması ve Güncellenmesini izlemek için buraya tıklayınız.

Detaylı İncele »